Zapraszamy do współpracy

Wybierz odpowiednią dla Ciebie formę

Inwestorzy
Deweloperzy
Wykonawcy

Nasza Firma kompleksowo wspiera Inwestorów i Wykonawców w całym procesie obsługi inwestycji. Przyjmujemy od Państwa zapytania ofertowe i przygotowujemy oferty biorąc pod uwagę potrzeby oraz wizje Klienta. Dokonujemy wyceny projektu i oferujemy indywidualne ceny inwestycyjne. Dostarczamy Państwu wymagany asortyment w ustalonym terminie, dbając jednocześnie o jego wysoką jakość.
Odpowiadamy na wszelkie zapytania dotyczące aktualnych atestów, cenników, katalogów i próbek oferowanych towarów.
Służymy także pomocą w zakresie doradztwa technicznego, jak i wyboru produktów z naszej szerokiej gamy płytek i mozaik.
Oferujemy również możliwość wykonania autorskiego, unikatowego projektu Klienta u wybranego z naszego szerokiego grona producenta.

Architekci

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie doradztwa produktowego dotyczącego asortymentu oferowanego w naszej Firmie.

Służymy zarówno pomocą jak i fachową obsługą. Udostępniamy Państwu katalogi oraz próbki naszych produktów.

Z nami będziecie mieli Państwo szansę sprawdzić się w realizacji swoich wizji. Podejmując współpracę będziecie mieli Państwo możliwość dalszego rozwoju i poszerzenia grona swoich klientów dzięki poleceniu Państwa usług przez pracowników naszej Firmy.

Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca zostanie zwieńczona ciekawymi i niebanalnymi realizacjami, które umocnią naszą i Państwa pozycję na rynku artykułów wykończenia wnętrz.

Salony płytkowe

Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów w naszej Firmie. Oferujemy szeroką gamę płytek ściennych, gresów polerowanych, szkliwionych (w tym lapatto) w różnych rozmiarach oraz ponad 100 rodzajów mozaiki.

Gwarantujemy Państwu: ciągłość dostaw, regularną dostępność naszych produktów, wysoką jakość towaru, krótki termin realizacji zamówienia, profesjonalną obsługę handlową oraz odpowiedni serwis dostaw. Każdego dnia służymy Państwu pomocą i poradą we właściwym doborze towaru. Zakup płytek powyżej 18 m2 premiowany jest darmową wysyłką towar.  Dostawa mozaiki odbywa się zawsze na koszt naszej Firmy, co sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowo konkurencyjna.