o firmie

Jesteś zainteresowany naszą ofertą

Płytkami podłogowymi, ściennymi, mozaikami lub dekoracjami?

O nas

Ceramica Dell’ Arte jest jedną z wiodących marek na rynku polskim i znalazła swoje stałe miejsce w segmencie wyrobów ekskluzywnych. Nasi odbiorcy to inwestorzy, salony oraz architekci na terenie całego kraju oraz w Europie.

Główne działy naszej oferty to płytki ceramiczne, płytki gresowe oraz modne i poszukiwane mozaiki szklane i kamienne. Marka Ceramica Dell’ Arte swoją ofertę kieruje do ludzi ceniących piękno i jakość produktu, a połączenie z bardzo korzystną ceną, daje wiele nowych możliwości zastosowania we wnętrzach o przeznaczeniu prywatnym, jak również handlowym czy usługowym. 

Nasze artykuły posiadają parametry techniczne zgodne z normami europejskimi, wzornictwo opracowywane jest przez włoskich projektantów, a dzięki konkurencyjności naszej produkcji, proponujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Dzięki częstym zmianom kolekcji płytek, nasza oferta dostosowuje się do najnowszych trendów na rynku.

Rozwijamy się każdego dnia

Historia marki

Marka Ceramica Dell’ Arte powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na płytki i mozaiki w najmodniejszych wzorach, dobrej jakości i konkurencyjnych cenach.

Do współpracy zaproszono projektantów z Włoch, co zagwarantowało towarom sygnowanym Dell’ Arte charakterystyczny dla tego kraju dobry gust i oryginalność projektów.
W ostatnich latach oferta produktów Dell’ Arte została wzbogacona o mozaiki, które zdobyły sobie wielkie uznanie na rynku.

Częste wprowadzanie nowych wzorów dodatkowo zwiększa atrakcyjność marki Dell’ Arte.

0%
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0%
POZYTYWNYCH OPINII
0%
ZREALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ
0%
ZGODNOŚCI TOWARU Z OPISEM

nasze realizacje

Wyroby sygnowane marką Dell’ Arte, znajdują zastosowanie we wnętrzach prywatnych, handlowych, usługowych. Dzięki zróżnicowanemu wzornictwu, pasują do każdego stylu pomieszczeń. Ze względu na dobrą jakość produktów Dell’ Arte, projektanci wybierają nasze płytki do sieci sklepów odzieżowych i obuwniczych, do salonów samochodowych, biur, nowych domów mieszkalnych. Klienci indywidualni stosują wyroby Dell’ Arte do wykończenia swoich mieszkań w stanie deweloperskim oraz do remontowanych wnętrz.Poniższe zdjęcia prezentują niektóre z naszych realizacji.